sprzedaż trumien

Telefon całodobowy

502 356 992


Zakład pogrzebowy Arkadia

Zakład pogrzebowy Arkadia

Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i wymaganiom stawianym przez dzisiejszy rynek funeralny stosując indywidualne podejście do przyjętego zlecenia. Dokładamy wszelkich starań, aby w tych trudnych dla każdego człowieka chwilach stanowić oparcie i służyć pomocą w rozwiązywaniu wszelakich problemów związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej. Naszą dewizą jest bowiem zapewnienie jak najwyższej jakości usług. Wizerunek naszej firmy budujemy na rzetelnym wykonywaniu zleconej nam usługi pogrzebowej.

Oferujemy całodobowy transport zmarłych z domu, domów opieki, hospicjów itp. Zapewniamy profesjonalny transport zwłok w odpowiednich warunkach i z należytym szacunkiem.

Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym. Więcej informacji dostępne TUTAJ.


Zamknij Serwis używa plików cookies w celu identyfikacji i konfiguracji użytkownika, sesji, statystyk. Więcej informacji dostępne TUTAJ.

Copyright Zakład Pogrzebowy Arkadia 2018 | Projekt i wykonanietrumny na zamówienie WGB Group